Genel Yorumu Ekim 2018

Su Karakuş Ekim 2018 Genel Yorumu
Genel Yorumu


1 Ekimde Plüton Retro hareketine son veriyor ve baskısını arttırarak Oğlak burcunda ileri harekete geçiyor. Köklü değişiklik yapılmalı aksi halde yaşam çok zorlayıcı olacaktır.

5 Ekim’de Venüs Akrep burcunda gerilemeye başlayacak. Venüs aşk, sevgi, estetik ve güzellikle mali avantajları simgeler. Ekim sonuna dek Akrep burcunda gerileyerek, tutkunun en derin haliyle tanışmamıza, sevgiden kuşkulanmamıza ve ekstra gelirler kazanma, miras vs konusunda  avantajı kaybetmemize neden olacak. Venüs gerilemesi Kasım ayında Terazi burcunda devam edecek 16 Kasım da son bulacak.

9 Ekim de yeniay sert bir şekilde Terazi burcunun 15. Derecesinde gerçekleşerek ilişkileri sorgulamamıza neden olacak. Dış dünyadan gelen baskılar ilişkiler açısından zorlayıcı olacak ve yeni bir yaşam biçimine başlanacak.

24 Ekim de dolunay sürprizler getiriyor.  Uranüs-dolunay kavuşumunu Satürn de destekleyecek. Kimileri için şok haberler, kimileri açısından sürpriz haberler anlamına gelecek.Su Karakuş Ekim 2018 Genel Burç Yorumu