Cosmed Cildinizi Kışa Hazırlıyor

Bol güneşli yazın ardından soğuğun ve kışın kendini iyice hissettirdiği şu günlerde cilt de ayrı bir bakım istiyor.


Makyaj kalıntılarından ve çevresel etmenlerden arının
Makyaj kalıntılarından ve çevresel etmenlerden arının
1 | 3

 

Karma veya lekeli ciltlerin günlük kullanıma uygun, enzim peeling özellikli temizleyici olan Arındırıcı & Matlaştırıcı Temizleme Jeli, cildi gün boyu maruz kalınan çevresel etmenlerden ve makyaj kalıntılarından arındırıp taze bir görünüm kazandırıyor.
 

Haftalık bakımınızı matlaştırıcı maskeyle yapın
Haftalık bakımınızı matlaştırıcı maskeyle yapın
2 | 3

 

Yağlı-karma ve aşırı yağlanma sonucu problem yaşayan ciltler ise Matlaştırıcı Soyulabilen Maske ile dengeleniyor. Haftalık kullanıma uygun, gözenek arındırıcı soyulabilen maske, cildin daha mat görünüm kazanmasına yardımcı olup, yağlı ve karma ciltlerin haftalık bakımlarına yönelik geliştirildi.

Nemlendirirken ışıltılı bir görünüm kazanın
Nemlendirirken ışıltılı bir görünüm kazanın
3 | 3

 

Lekeli veya cildinde ton farklılıkları oluşan ciltlerin kullanımına uygun olan Yoğun Aydınlatıcı Serum, cildin aydınlık ve ışıltılı bir görünüm kazanmasına ve nemlendirilmesine yardımcı oluyor.

Serumun içeriğinde bulunan, cilt dokusunu sıkılaştıran ve cildin dengeli bir renk tonuna sahip olmasını sağlayan limon çekirdeği yağı, diğer aktiflerin etkilerini arttırarak, portakal kabuğu görünümünün giderilmesinin ardından daha sıkı bir cilt dokusunun elde edilmesini sağlıyor.