HAKKIMIZDA

InStyle.com.tr ile ünlüler, moda, güzellik ve alışverişe dair bilmek istediğiniz en güncel detaylar InStyle farkıyla bir tık ötenizde. InStyle.com.tr yalnızca derginin dijital adresi değil, her gün yepyeni ve taptaze içerikle beslenen son moda bir haber kaynağı. Verdiği kullanışlı bilgilerle de fark yaratan InStyle.com.tr, okurunu ışıltılı kırmızı halı anlarına hazırlanırken asla yalnız bırakmıyor.

InStyle.com.tr ünlü isimleri en şık halleri ve yaşam alanları ile görüntülerken moda, güzellik ve dekorasyonu takipçilerinin seçim ve tercihlerine uygun alternatiflerle beğenisine sunuyor. InStyle.com.tr takipçilerine en özel ve şık anları yaşayabilmesi için ilham veriyor, yönlendiriyor ve motive ediyor. Çünkü, hayat bir kırmızı halı. Hazırlıklı olun!

InStyle Türkiye Global 360 Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından yayınlanıyor. Global 360 Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş., 2017 yılı ortalarında Global 360 Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. ile Uzak Doğu'nun en büyük medya grubu olan Global 360 Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.'nin ortaklığıyla kuruldu. Global 360 Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. InStyle Türkiye’nin yanısıra Fortune Türkiye, InStyle Home ile bazı dijital haber portalları ve sektör dergileri yayınlanıyor.