İstanbul Komedi Festivali Başlıyor

İstanbul, bu yıl da Kasım ayında BKM’nin organizasyonunda üçüncü kez “İstanbul Komedi Festivali”ne ev sahipliği yapıyor.

İstanbul Komedi Festivali Başlıyor İstanbul Komedi Festivali Başlıyor Pinterest

 

“SÖYLEYİN DE BERABER GÜLELİM!”

Türkiye’de mizah alanında trendleri belirleyen, alternatif ve avangart projelere zemin hazırlayan BKM, “Söyleyin de beraber gülelim!” sloganıyla üçüncü kez ev sahipliği yapmaya hazırlandığı “İstanbul Komedi Festivali” 2 - 18 Kasım tarihleri arasında BKM Tiyatro, BKM Mutfak Çarşı, BKM Mutfak Uniq, Mall Of İstanbul MOİ Sahne ve Kadıköy Halk Eğitim Merkezi sahnelerinde gerçekleştirilecek.
 
DOYASIYA GÜLMEK İÇİN BİR KAÇ ÖNERİ!

2 - 18 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan 50’den fazla gösterimden gözümüze çarpanlar; Yılmaz Erdoğan’nın yeni çıraklarıyla ilk kez sahneleyeceği “Yılmaz Erdoğan ve Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak” 17 Kasım’da BKM Tiyatro’da sahnelenirken, “Ahlat Ağacı” ve “Ölümlü Dünya” filmlerindeki başarılı performansının yanı sıra, stand-up’ın yükselen yeni yıldızı Doğu Demirkol’un tek kişilik gösterisi 09 Kasım Cuma akşamı yine BKM Tiyatro’da. Sinema ve TV’nin sevilen ve güldüren yüzleri, yetenekli oyuncular, Okan Çabalar, Bülent Emrah Parlak, Alper Kul da festivalde kahkaha dolu performanslara imza atacaklar.


MODA
GÜZELLİK
ÜNLÜLER